Yalın OSGB HAKKINDA

Temel çıkış noktamız olan “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına sağlık hizmetlerini; kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir bir aile sıcaklığı ortamında sizlere sunmak temel prensibimizdir.

Kadromuzda bulunan Uzman Doktor, Doktor, Uzman Hemşire, Hemşire, Bakım Personeli ve İdari kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

YALIN ORTAK SAĞLIK ve GÜVENLİK BİRİMİ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak;

İş Sağlığı, İş Güvenliği, Eğitim (İlkyardım, Yangın Eğitimi), Risk Analizi, Acil Eylem Planı, Sağlık Tarama, Sağlık Raporu, Mobil Sağlık, Periyodik Kontrol ve İş Yeri Hekimliği alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur…

Kurumsal Sorumluluk

YALIN OSGB olarak misyonumuz, müşteri beklentilerini, ulusal ve uluslar arası yasal mevzuat çerçevesinde, gelişmiş çağdaş ülkelerde verilmekte olan hizmetleri içerecek mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek.

Kurumsal Kimliğimiz 

Kurumsal kimliğimiz, İş Sağlığı ve Güvenliği hususunda işletme ve Ülke, Çevre konusunda ise küresel sorumluluğumuzdur. Bilgilerimiz ve çözümlerimiz daha iyi bir işletme, ülke ve dünyanın yaratılmasına yardım etmektedir” Biz insanlarımızı, işletmelerimi ve çevremizi korumaya kararlıyız. Kurumsal kimliğimiz küresel sorumluluğumuzdur.

Kurumsal Değerlerimiz

YALIN OSGB olarak iş başarısıyla bireysel ve toplumsal sorumluluğun beraber yürüdüğüne inanmaktayız. Çalışanlarımızın, Hizmet verdiği sektörlerde çalışan MAVİ ve BEYAZ Yakalı Personelin,  çocukların, üniversite öğrencilerinin, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre alanında çalışmak isteyenlerin  ve bir bütün olarak toplumun bilgisini ve duyarlılığını arttırma amacına yönelik projeler geliştirmektedir.

Çeşitli kamusal  yardım ve etkinliklerimiz, en güncel yasalarca belirlenmiş olan, yükümlülükler ve  toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Bu anlayış çerçevesinde; sponsorluklar, burslar, her yıl düzenlenen yarışmalar ve verilen ödüller aracılığıyla sanatı ve eğitimi destekleyeceğiz. Toplumun gelişimine katkıda bulunan etkinliklerimizin yanı sıra; doğal afetler gibi toplumun günlük yaşam koşullarını beklenmedik şekilde değiştiren durumlarda da tüm imkanlarımızı kullanarak çeşitli yardımlarda bulunacağız. Bu gibi koşullarda bürokrasiyi bir yana bırakarak gerekli yardımları mümkün olan en kısa zamanda ulaştırmaktayız.

Biz İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve toplumsal sorumluluğu Türkiye’deki iş yaşamı için ayrılmaz parçalar olarak görmekteyiz. Sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek riskleri önlemeye çalışmak gururla üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Küresel ekonomide etkinliklerimiz; insana, bilgiye,deneyime, araştırma, uygulama ve nitelikli çalışmaya dayanmaktadır.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin Bilgimizin hızlı ve etkin bir şekilde işletme sorunlarında kullanılması, çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarılarımızın kaynağıdır.

Misyonumuz, müşterilerimizin, Yasal yükümlüklerinin yerine getirilmesini sağlayarak, İdari ve Hukuki Ceza yaptırımlarının ortadan kaldırılması, maliyetlerinin azaltılması, verimliliğin artırılması suretiyle, şirketimizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır.

Bugünkü eğilim ve ihtiyaçları geliştirerek ve yarına taşıyarak Ülkemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuat ve uygulamalarının gelişiminde önemli katkılar sağlamaktayız. Tüm bilgi birikimi ve kaynaklarımızla müşterilerimizin, bu hususta söz sahibi olan Yasal otoritelerin  ve insanlığın hizmetindeyiz.

Gizlilik Politikamız

YALIN OSGB olarak önceliklerimizden biri de, bireysel ve işletmesel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktır.

Paydaşlarımız

Müşteriler

Kendilerine rekabet avantajı sağlayacak güçlü ve güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyar.

Hissedarlar

Yüksek performans, en yüksek kar ve somut, sürdürülebilir iş sonuçları talep eder.

Çalışanlar

Sürdürülebilir bir iş ortamında, kendilerine kişisel ve profesyonel gelişimleri açısından
mükemmel fırsatlar sunan bir şirket ortamında çalışmak ister.

Tedarikçiler

İşlerini etik kurallara uygun olarak yürüten, güvenilir, uzun vadeli bir iş ortağına ihtiyaç duyar.

Toplumlar

Şirket ve çalışanlarından etik ve sorumlu davranış bekler.

“Faaliyetlerimizi Paydaşlarımız ile Güvene dayalı bir ilişki içerisinde yürütmekteyiz”

Kişisel ve Kurumsal Yükümlülüklerimiz

Günümüzde, şirketler hiç olmadıkları kadar yüksek etik standartlara bağlı kalmak durumundalar. YALIN OSGB’de biz, tüm yasal ve etik gerekliliklere uymaya ve mümkün olanın en  iyisini yapmaya kararlıyız. Kurumsal sorumluluğumuz tüm müşteri hizmetlerimizi en üst seviyede profesyonel, etik standartlara ve kurallara göre yürütmektir. Ve bireysel sorumluluğumuz da bu standartları tüm işlerimizde uygulamaktır. Uygun olmayan davranışlara için hiçbir şekilde tolerans gösterilmemelidir.

YALIN OSGB çalışanları olarak hepimiz, hem sorumlu iş anlayışına sahip hem de iyi bir kurumsal vatandaş olarak takdir edilen YALIN OSGB’yi layıkıyla temsil edebilmek için çalışıyoruz. Bunun anlamı; her birimizin yasalara, şirket içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyması ve içinde bulunduğumuz toplumun gelişmesi için çalışması gerekliliğidir. Aynı zamanda işimize ilişkin sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirerek ve eylemlerimizin sonuçları konusunda bilinçli olarak kendi performansımızdan da sorumluyuz.

Şeffaflık, kişisel güvenilirlik ve aldığı kararlarda sorumlu davranma kültürüne aktif bir şekilde katkıda bulunuyoruz. Etik yaklaşımımızı gösteriyor, takımımızı bu şekilde davranması konusunda cesaretlendiriyor ve iş sonuçlarının hiçbir zaman etik kurallar ve YALIN OSGB politikalarına uygunluğun önüne geçmemesini sağlıyoruz.

“Sorumlu” değerine ilişkin ilkelerimiz, işe ilişkin kararlarımızı alırken bizim için yol gösterici oluyor. Bu kurallar sadece YALIN OSGB içerisinde uygulanmakla kalmamalıdır; aynı zamanda iş ortaklarımızı, tedarikçilerimizi ve diğer paydaşlarımızı da yüksek etik davranış standardını benimsemeleri için desteklemeli ve teşvik etmeliyiz.

Tel: 0850 223 69 39

YALIN OSGB Sağlık Eğitim ve Danışmanlık
Hizm.Ticaret Ltd.Şti.
Soğanlık Yeni Mh.Balıkesir cd.Uprise Elite Sitesi
Teras Evler Gül Apt.No:8 Giriş Kat Kartal/İSTANBUL
YAKACIK VERGİ DAİRESİ – 2110665795

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s